Hermans Tweewielers B.V. 10 Beoordeling 9.3 gebaseerd op 396 individuele klantbeoordelingen op 5-sterrenspecialist


 

Hermans Tweewielers Hapert
Kerkstraat 14
5527 EG Hapert
 0497 381335

Hermans Tweewielers Reusel
Kerkstraat 30
5541 EM Reusel
 0497 641367
info@hermans-tweewielers.nl

Maandag

Reusel 08:30 uur - 18:00 uur
Hapert Gesloten

Dinsdag 08:30 uur - 18:00 uur
Woensdag 08:30 uur - 18:00 uur
Donderdag 08:30 uur - 18:00 uur
Vrijdag 08:30 uur - 18:00 uur
Zaterdag 08:30 uur - 16:00 uur
Zondag Gesloten

 

fietsbanner
fietsbanner
fietsbanner

Fiets veiliger met de SKS Compit-stuurhouder

 

Bellen of appen op de fiets is niet alleen onverstandig en gevaarlijk, officieel mag het niet eens. Zelfs je smartphone ongebruikt in de hand houden op de fiets is verboden. De boete van 150 euro die je krijgt is niet mis. Zonde natuurlijk, maar vooral onnodig. Wie verstandig fietst koopt een stuurhouder van SKS Compit. Er zijn verschillende modellen waaronder een model met draadloze oplader en een model om op de bovenbuis van je frame te bevestigen.

Daarnaast zijn er modellen speciaal voor mountainbikes en e-bikes. Kortom, met Compit fiets je veiliger. Vraag in de fietsenwinkel welk model geschikt is voor jouw merk en model smartphone!

Meer nieuws

Fiets mee voor het goede doel tijdens Route du Nord
Op 13 september staat de derde editie van Route du Nord op het programma. Mountainbikers en gravelrijders fietsen rond de Baggelhuizerplas voor sportieve uitdaging én het goede doel: Jeugdfonds Sport & Cultuur Drenthe.
Lees verder
Gazelle introduceert gelimiteerde Grenoble C5+ First Edition
Gazelle heeft iets moois nieuws gepresenteerd: de Grenoble C5+ First Edition. Een exclusieve uitvoering binnen de vernieuwde Grenoble-serie, speciaal voor fietsers die graag als eerste genieten van de nieuwste techniek, extra comfort en een luxe afwerking.
Lees verder
Riese & Müller Nevo5 silent CORE wint VAB Bike of the Year 2026
De Riese & Müller Nevo5 silent CORE is bekroond tot VAB Bike of the Year 2026 in de categorie Premium-e-bikes. Een mooie erkenning voor een e-bike die comfort, stabiliteit en een krachtige uitstraling slim weet te combineren.
Lees verder
Bosch komt met krachtig e-bike nieuws: sneller laden en meer ondersteuning
Goed nieuws voor e-bikerijders met een Bosch Smart System. Bosch heeft nieuwe ontwikkelingen aangekondigd die het gebruik van de e-bike nog praktischer en krachtiger maken.
Lees verder
Altijd groen licht: deze app geeft fietsers een groene golf
Een nieuwe app zorgt ervoor dat fietsers vaker groen licht krijgen bij stoplichten. De maker noemt het 'een soort super stoplichtknopje' dat het fietsen door de stad een stuk soepeler maakt.
Lees verder
Eerste rit: 2027 RockShox Zeb en Lyrik vernieuwd
RockShox introduceert de 2027-versies van de Zeb en Lyrik. Tijdens een eerste testrit werden nieuwe features én extra gewicht opgemerkt. Wat betekent dat voor fanatieke mountainbikers?
Lees verder