Hermans Tweewielers B.V. 10 Beoordeling 9.3 gebaseerd op 412 individuele klantbeoordelingen op 5-sterrenspecialist

Hermans Tweewielers


 

Hermans Tweewielers Hapert
Kerkstraat 14
5527 EG Hapert
 0497 381335

Hermans Tweewielers Reusel
Kerkstraat 30
5541 EM Reusel
 0497 641367
info@hermans-tweewielers.nl

Maandag

Reusel 08:30 uur - 18:00 uur
Hapert Gesloten

Dinsdag 08:30 uur - 18:00 uur
Woensdag 08:30 uur - 18:00 uur
Donderdag 08:30 uur - 18:00 uur
Vrijdag 08:30 uur - 18:00 uur
Zaterdag 08:30 uur - 16:00 uur
Zondag Gesloten

 

fietsbanner
fietsbanner
fietsbanner
JE WORDT NIET ZOMAAR DE BEST GETEST E-BIKE

Kwaliteit wint altijd! 


Het is opvallend hoe snel ADVANCED EBIKES (voorheen Ebike das Original) een vaste waarde is geworden in de klasse van de betere e-bikes. De internationale en nationale pers heeft daar een belangrijke rol in gespeeld. Zij riepen Advanced Ebike al vele malen uit tot overtuigend testwinnaar. 
 

Zo werden ze in 2018 en 2019 testwinnaar in de Nationale e-bike test van De Telegraaf & Fietsersbond, en beoordeelde de ANWB ons in 2019 als hoogwaardige top e-bike, met een 10 voor rijstabiliteit. Eerder waren ze als winnaar bestempeld bij het zeer gründlich testende Duitse Elektro Rad. 
 
Ook in 2022 is er getest. Heel overtuigend was de winst van de RECO ONE: na de prestigieuze internationale IF Award ontving deze innovatieve e-bike ook deRAI Fiets award. Deze e-bike zet nieuwe normen in rijeigenschappen, productie en duurzaamheid. 

In de laatste fietstest van het Algemeen Dagblad werden ook twee ADVANCED EBIKES opgenomen, die een sterke indruk maakten. De Trekking Pro X werd als beste getest en de Urban Pro kreeg de kwalificatie ‘Goede e-bike’. De ADVANCED EBIKE Comfort Wave Plus werd onlangs bij de ANWB onder de loep genomen en schaarde zich bij de besten, met een  waardering van 8,1. 
 
Wat sterk opvalt in alle testen is wat dealers en klanten ook roepen: de ADVANCED EBIKES rijden zo plezierig. Met een uiterst stabiel rijgedrag, een heel prettige zitpositie en een stille en soepele ondersteuning van de Bosch-aandrijving. Alles aan deze e-bikes straalt kwaliteit uit, vertaald naar betrouwbaarheid en comfort. Vaak worden de ADVANCED EBIKES ook als ‘mooi’ omschreven. Het bevestigt onze missie: betaalbare premium e-bikes aanbieden waar je trots op bent en gewoon niet meer vanaf wilt stappen. 

“De ADVANCED EBIKES rijden zo plezierig”.

TMD Locks introduceert slim kettingslot met Bluetooth en alarm
TMD Locks heeft de TMD Chain Lock geïntroduceerd: een nieuw fietsslot dat sleutelloze Bluetooth-bediening combineert met een ingebouwd bewegingsgevoelig alarm en een ART-2-certificering. Daarmee richt het merk zich nadrukkelijk op de beveiliging van e-bikes.
Lees verder
Waarom lichte e-bikes goed blijven verkopen
Lichtgewicht e-bikes blijven opvallend goed presteren in een markt waarin consumenten bewuster en voorzichtiger kopen. Waar de e-bike lange tijd bijna vanzelfsprekend populair was, nemen klanten nu meer tijd voor hun keuze. Volgens Reany Bikes speelt vooral gebruiksgemak daarin een grote rol.
Lees verder
FietsVakantieCafé: inspiratie voor jouw volgende fietsavontuur
Het FietsVakantieCafé bracht opnieuw fietsliefhebbers samen vol inspirerende verhalen en reisideeën. Ontdek hoe ook jij je volgende fietsvakantie kunt plannen.
Lees verder
Zorgeloos op pad: waarom een goede fietsverzekering loont
Een e-bike is een flinke investering. Met de juiste verzekering fiets je zorgeloos en sta je niet voor verrassingen bij diefstal of schade.
Lees verder
20 km/u op het fietspad: vooruitgang of risico?
De discussie laait op: moet de maximumsnelheid op het fietspad worden vastgelegd op 20 km per uur? Wat betekent dit voor jou als fietser in het dagelijks verkeer?
Lees verder
Fietsen in de hitte: verstandig of beter binnenblijven?
Met tropische temperaturen in aantocht vragen veel fietsers zich af of het wel verstandig is om de fiets te pakken. We zetten de aandachtspunten op een rij.
Lees verder
Gazelle Cabby wint Red Dot Design Award: slimme longtail voor drukke gezinsdagen
De Gazelle Cabby is bekroond met een Red Dot Design Award. De longtail e-bike valt op door zijn compacte ontwerp, stabiele rijgedrag en handige ruimte voor kinderen of bagage.
Lees verder
Fiets mee voor het goede doel tijdens Route du Nord
Op 13 september staat de derde editie van Route du Nord op het programma. Mountainbikers en gravelrijders fietsen rond de Baggelhuizerplas voor sportieve uitdaging én het goede doel: Jeugdfonds Sport & Cultuur Drenthe.
Lees verder
Beginnen met wielrennen: wat kost je eerste complete uitrusting?
Wie wil starten met wielrennen, heeft meer nodig dan alleen een racefiets. Van helm en fietskleding tot bidons en een reparatiesetje: met een slimme basisuitrusting stap je veiliger en comfortabeler op de fiets.
Lees verder